ul. Mełgiewskiej 9E

Proponowana powierzchnia znajduje się w remontowanym budynku i składa się z około 1900 m. kw. powierzchni magazynowej a także około 360 m kw. powierzchni biurowo-socjalnej, z możliwością przebudowy i adaptacji według wytycznych najemcy. Dojazd do hali prowadzi droga utwardzona od ulicy Mełgiewskiej oraz Tokarskiej – kostka brukowa.

W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się magazyny firm: RABEN, GOODMAN, TRADIS. Tuż obok mieści się siedziba firmy Emperia (Stokrotka), naprzeciwko nieruchomości znajduje się centrum handlowe Outlet Center oraz hipermarket Castorama. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt.


Szczegóły Oferty


Lokalizacja Nieruchomość położona jest w jednej z najlepszych lokalizacji handlowych w Lublinie. Wjazd na nieruchomość znajduje się bezpośrednio z dwupasmowej ulicy Mełgiewskiej. Nieruchomość ma też drugi wjazd od ulicy Tokarskiej. Podlubelskie lotnisko w Świdniku oddalone jest zaledwie ok. 4 km, a "Węzeł Mełgiewska" jedynie ok. 2 km.
Teren Wyjazd, brama, ogrodzenie, plac manewrowy dla samochodów ciężarowych, parking dla samochodów osobowych kostka brukowa, zagospodarowanie przestrzeni dla budynku.
Budynek Powierzchnia całego budynku po modernizacji wynosić będzie ok 2600 mkw.Parter hala 1855 mk z czego 1400 mkw wysokości 8m pozostała 4m.Na piętrze pomieszczenia biurowo-socjalne 685 mkw.Wymiary budynku 25mx78m. Parking na samochody ciężarowe oraz osobowe.
Pełna oferta Pobierz

 

Zdjęcia Budynku