Immobilia Polska s.c. jest spółką, której podstawowym przedmiotem działalności jest budowa a następnie wynajem lub sprzedaż nieruchomości komercyjnych jak i mieszkalnych.


O Firmie

Spółka Immobilia założona została w lutym 2008 roku przez Tomasza Iwana i Jarosława Paszkowskiego, którzy z rynkiem nieruchomości związani są już od kilkunastu lat. Jej podstawowym przedmiotem działalności jest budowa, a następnie wynajem lub sprzedaż nieruchomości usługowych, jak i mieszkalnych. Wśród zrealizowanych przez nas wraz ze wspólnikami projektów znajdują się m. in. budynek nowoczesnej kamienicy, hale wykorzystywane przez duże hurtownie i supermarkety. Uczestnictwo w największych transakcjach na Lubelszczyźnie ostatnich lat, doświadczenie oraz doskonała znajomość rynku nieruchomości czynią ze wspólników spółki osoby profesjonalnie przygotowane do realizacji inwestycji na rynku nieruchomości. Są to specjaliści w dziedzinie ekonomii i prawa, a także osoby z licencją pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz studiami podyplomowymi w zakresie wyceny nieruchomości. Po kilku latach działalności do spółki dołączyli Hubert Maj i Dariusz Koper, co jeszcze bardziej zwiększyło możliwości inwestycyjne spółki. Obecnie nasz zespół składa się z niezwykle kompetentnych osób, związanych z rynkiem nieruchomości od kilkunastu lat. Z nami mogą być Państwo pewni, że dokonają właściwego wyboru przy zakupie nieruchomości.

Rozwój

Realizowane przez nas inwestycje prowadzone są w ramach Spółki bądź działalności gospodarczej prowadzonej przez poszczególnych wspólników.

Dynamiczny rozwój sprawił, iż w ciągu tych zaledwie kilku lat staliśmy się jednym z liderów w kompleksowej obsłudze rynku nieruchomości na Lubelszczyźnie, poprzez obecność w każdym segmencie rynku. Są to zarówno nieruchomości magazynowe, produkcyjne, handlowe, biurowe jak i mieszkalne. Rozpoczęte już inwestycje sprawiają, że plany wspólników sięgają jeszcze dalej. Jesteśmy stale otwarci na nowe projekty, pragniemy wykupywać nowe grunty i staramy się odpowiadać na wszystkie Państwa potrzeby realizując kolejne budowy.

Zdajemy sobie sprawę, że naszych klientów interesują nie tylko własne mieszkania, ale także domy. Zrealizowaliśmy budowy wielu domów jednorodzinnych, które zostały bardzo szybko wykupione. Jako spółka dokładamy również szczególnej staranności, aby każdy z Państwa mógł wybrać budynek odpowiedni do swoich potrzeb i wymagań. Lokalizacje naszych projektów są starannie dobierane przez wyznaczone osoby, aby mogli cieszyć się Państwo swoim domem w przyjaznej okolicy lub założyć firmę w miejscu z wygodnym dojazdem.

Oferujemy sprzedaż lub wynajem mieszkań, domów, pomieszczeń biurowych, powierzchni magazynowych i lokali handlowych. U znajdziecie Państwo różnorodne oferty, komfortowe warunki w wybudowanych nieruchomościach, przemyślaną ich lokalizację oraz dobre ceny. Zlecenia nieruchomości do budowy nie są dla nas wyzwaniem i odpowiadamy na każde Państwa zlecenie. Gwarantujemy Państwu przy tym tylko bezpieczne i pewne rozwiązania dokonywania płatności, abyście mogli już tylko cieszyć się swoją nową siedzibą lub domem.