Immobilia Polska s.c. jest spółką, której podstawowym przedmiotem działalności jest budowa a następnie wynajem lub sprzedaż nieruchomości komercyjnych jak i mieszkalnych.


Historia

Spółka założona została w lutym 2008 roku przez Tomasza Iwana i Jarosława Paszkowskiego, którzy z rynkiem nieruchomości związani są już od kilkunastu lat. Uczestnictwo w największych transakcjach na Lubelszczyźnie ostatnich lat, doświadczenie oraz doskonała znajomość rynku nieruchomości (studia ekonomiczne i prawnicze, ukończone studia podyplomowe w zakresie wyceny nieruchomości i zarządzania nieruchomościami, uzyskana licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami), czynią ze wspólników spółki osoby profesjonalnie przygotowane do realizacji inwestycji na rynku nieruchomości.

Po kilku latach do spółki dołączyli Hubert Maj i Dariusz Koper, co jeszcze bardziej zwiększyło możliwości inwestycyjne spółki.

Rozwój

Realizowane przez nas inwestycje prowadzone są w ramach Spółki bądź działalności gospodarczej prowadzonej przez poszczególnych wspólników.

Dynamiczny rozwój sprawił, iż w ciągu tych zaledwie kilku lat staliśmy się jednym z liderów w kompleksowej obsłudze rynku nieruchomości na Lubelszczyźnie, poprzez obecność w każdym segmencie rynku (zarówno nieruchomości magazynowych, produkcyjnych, handlowych, biurowych jak i mieszkalnych). Rozpoczęte już inwestycje sprawiają, że plany wspólników sięgają jeszcze dalej.

Oferujemy sprzedaż lub wynajem mieszkań, domów, pomieszczeń biurowych, powierzchni magazynowych i lokali handlowych. U znajdziecie Państwo różnorodne oferty, komfortowe warunki w wybudowanych nieruchomościach, przemyślaną ich lokalizację oraz dobre ceny. Zlecenia nieruchomości do budowy nie są dla nas wyzwaniem i odpowiadamy na każde Państwa zlecenie. Gwarantujemy Państwu przy tym tylko bezpieczne i pewne rozwiązania dokonywania płatności, abyście mogli już tylko cieszyć się swoją nową siedzibą lub domem.